В 2017 году произошел ребрендинг компании, после чего мы изменили свое имя и стали работать уже как «COMFORT CARS». Нам приятно констатировать тот факт, что за годы своей работы мы стали известным брендом, который является гарантией качества. Нас знают, уважают, нам доверяют. На нас ровняются. Мы уже сегодня готовы к сотрудничеству с Вами! Посетите НОВЫЙ сайт «COMFORT CARS». Приезжайте в Бердичев! Обращайтесь в «COMFORT CARS»!

Звернення автопідприємців Житомирської області

Автор
Оцените материал
(2 голосов)

Оглавление

Депутату Верховної Ради

України Ляшку Олегу Валерійовичу

Звернення

   Ми, автопідприємці Житомирської області, просимо Вашого сприяння у вирішенні питання щодо скасування деяких норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків» №713-VII від 19.12.2013 року, а саме пунктів 2-6 розділу І, якими внесено зміни до статей 213,215,216,221,222 ПК України, що стосуються введення акцизного податку за переобладнання ввезених на митну територію України малогабаритних вантажних автомобілів у пасажирські або вантажно-пасажирські.

  На думку автора Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків», представника «Партії Регіонів» Хомутинніка В.Ю., введення акцизного податку на переобладнання малогабаритних вантажних автомобілів додатково принесе державному бюджету 300 мільйонів гривень надходжень за рік, але ця думка була хибною, так як станом на 13.03.2014 року в Україні ще ні разу не було сплачено акцизний податок за переобладнання. Про які 300 мільйонів гривень надходжень до держбюджету може йти мова, коли люди свідомо стали відмовлятися від купівлі малогабаритних вантажних автомобілів за кордоном з метою їх переобладнання на території України, так як ставка акцизного податку на переобладнання згідно ПК України становить від 2040 євро до 9000 євро, що інколи дорівнює ціні купленого за кордоном автомобіля, а деколи навіть і вища за ціну автомобіля.

 

  Крім того в зв’язку зі вступом в силу змін до ПК України, щодо введення акцизного податку на переобладнання, значно зменшились обсяги закупівлі громадянами України малогабаритних вантажних автомобілів за кордоном, для подальшого їх переобладнання та експлуатації в Україні, в результаті чого держбюджет України та місцеві бюджети лише в разі відмови від ввезення на митну територію України одного автомобіля, на прикладі вантажного малотоннажного фургону ( код УКТ ЗЕД 8704), втрачають:

1) 100 гривень на митниці при ввезенні в Україну.;

2) 500 гривень вартість палива, в якому закладено податки.

3) 20 000 гривень при розмитненні ТЗ (в середньому);

4) МРЕВ ДАІ - а) 1500 грн. – за першу реєстрацію.

                  б) переобладнання: інститут при МВС – 600 грн. ,

                     заміна техпаспорту – 450 грн. , зняття з обліку – 250 грн.;

5) 250 грн.- цивільне авто страхування;

6) 800 грн.- довідка рахунок;

7) особа яка придбала переобладнане авто: постановка на облік – 450 грн., цивільне автострахування – 250 грн;


  Тобто загальні втрати бюджетів в разі відмови від ввезення на митну територію України лише одного вантажного автомобіля, з метою його подальшого переробладнання становлять 25150 гривень, і дані втрати це лише вершина айсберга.

    В таких містах як Чернівці, Львів, Луцьк, Дубно, Бердичів, Київ, Одеса та інші існує багато підприємств та підприємців, які до моменту прийняття вищезгаданих змін займалися переобладнанням вантажних автомобілів в пасажирські. З даної діяльності вони отримували прибутки з яких вчасно і в повному розмірі сплачували податки, що складали в залежності від категорії виду діяльності від 670 грн. до 6000 грн. на місяць.


Прочитано 7860 раз
Навигация:   Главная
  • Переоборудование микроавтобуса Mercedes Viano
  • Переоборудование микроавтобуса Ford Connect.
  • Костюм "Горный" (демисезонный) "Захисник"
  • Армейский рюкзак 50 литров "Захисник"
  • Переоборудование микроавтобуса Volkswagen Crafter.
  • Переоборудование микроавтобуса Volkswagen T4.
  • Переоборудование автомобиля Toyota Land Cruiser
  • Переоборудование микроавтобуса Opel Combo
KATKOV Разработка и поддержка